Jóga wellness víkend v resortu Svatá Kateřina

Pátek až neděle 9. -11.dubna 2021

"Jógou nejen k fyzické síle."

Pojďte prožít víkend plný zkoumání svého těla, ale i hýčkání, skvělého jídla a pohodových procházek.
Opět se vracím do nádherného resortu Svatá Kateřina a tentokrát bude tématém víkendu naše fyzická i mentální síla.
Nemusíte se bát že byste na podložce celý víkend dřeli, program bude jako vždy přizpůsoben tomu, jak se budete cítit. Během jógových lekcí naváděni k tomu, abyste zkoumali a cítili, co je pro vás přínosné - někdy je největším znakem síly to, že víte kdy odpočívat :)
Jógové lekce budou propojením pozic, dechových a meditačních technik.
Dotkneme se správného provedení ásan, ale budeme hodně pravcovat s tím, že nejlépe dokážeme vždy tělo navnímat my sami - když víme jak na to.

Těším se na vás už v dubnu :))

Prodloužený jógový wellness víkend na Erlebachově boudě
25. - 28. března 2021

Vyrazíme na 4 dny ať máte čas se pořádně zregenerovat a užít si krásu Krkonoš i tohoto nádherného ubytování s výhledem z jógového sálu široko do kraje.

OVŠEM možno je přijet i na 3 DNY, čili OD PÁTKU – cena bude samozřejmě nižší – najdete ji dole, – jen napište, zda byste přijeli v pátek dopoledne, nebo na večer a cenu vám pošlu 🙂 – kdyby se akce NEMOHLA KONAT, samozřejmě dostanete své peníze zpět, nebo je v případě vašeho zájmu posuneme na další termín :))

V ceně pobytu je 6 lekcí jógy, meditace a dechových technik s Katkou, ubytování v nádherné Erlebachově boudě v lůně Krkonoš, snídaně a vstup do wellness

Handstand & Yoga & Acro retreat
od čtvrtka do neděle 11. - 14. března 2021

Další retreat s naší partičkou je tu!
Opět se uchýlíme do krásného prostředí statku Ořechový dvůr a budeme zkoumat pohyb i zastaveni z mnoha úhlů a skrze různé přístupy.
Čekají vás 4 dny nabitého programu, kde si budete moci ze všech disciplín vybrat ze dvou úrovni obtížnosti.
Ať jste v acru, stojkách, nebo józe začátečníci, nebo pokročilí, na tomhle víkendu si přijdete na své (a pokud budete mít ultra hodně energie, můžete jít i na všechny lekce a kromě posouvání svých hranic si osvěžit i základy). Lekcí bude opravdu hodně a tak si taky můžete vybrat svůj level a po zbytek času odpočívat s knížkou.
Učit pro vás budou Anežka Rabas, Justin Brach, Kateřina Hilerová a Jan Jirák.


Kontakt


Kateřina Burešová

Steinerova 974/20
14900 Praha 11

4 min. chůze od metra Háje
za Lidlem