Prodloužený jógový wellness víkend na Erlebachově boudě
29. dubna - 02. května 2021

Vyrazíme na 4 dny ať máte čas se pořádně zregenerovat a užít si krásu Krkonoš i tohoto nádherného ubytování s výhledem z jógového sálu široko do kraje.

OVŠEM možno je přijet i na 3 DNY, čili OD PÁTKU – cena bude samozřejmě nižší – najdete ji dole, – jen napište, zda byste přijeli v pátek dopoledne, nebo na večer a cenu vám pošlu 🙂 – kdyby se akce NEMOHLA KONAT, samozřejmě dostanete své peníze zpět, nebo je v případě vašeho zájmu posuneme na další termín :))

V ceně pobytu je 6 lekcí jógy, meditace a dechových technik s Katkou, ubytování v nádherné Erlebachově boudě v lůně Krkonoš, snídaně a vstup do wellness

Movement & Handstand & Yoga & Acro & mnohem víc :)) retreat

čtvrtek až neděle 03. až 06. června 2021

Zdravý pohyb, stojky, jóga, jiu-jitsu, meditace, dechové techniky, fyzio, visení a floorwork i acro jóga - tohle všechno a mnohem víc ve 4 dnech na nádherném statku kousek od Prahy.
Naše parta učitelů se opět sejde, abychom s vámi posdíleli to, co jsme za poslední dobu vyzkoumali o pohybu i zastavení.
Budeme spolu cvičit, užívat si úžasná veganská a vegetariánská jídla od naší oblíbené Luisy.
Jako vždy si budete moci vybrat lekce, které vás zajímají a zbytek času strávit odpočinkem, výlety po okolí, nebo koupáním v blízkém rybníku.


Kontakt


Kateřina Burešová

Steinerova 974/20
14900 Praha 11

4 min. chůze od metra Háje
za Lidlem