Kirtan (zpívání manter) pro Vláďu Mikuláše

SOBOTA 1.6. 2019

 

Jelikož se rádi setkáváme s podobně naladěnými lidmi a věříme, že to máte podobně, tak jsme rozhodli uspořádat ve studiu Sedmé nebe další kirtan.
Nemusíte umět zpívat a nemusíte ani znát mantry. Na kirtanu bude náš milý kamarád a skvělý učitel jógy a života Láďa Pokorný předzpívávat a my po něm budeme jen opakovat - nebo můžete jen poslouchat. Každopádně minulé dva kirtany jsme si všichni moc užili, tak věříme, že i tentokrát to bude paráda.
Naší další motivací, kromě setkání se s milými lidmi je podpořit našeho kamaráda, báječného člověka, učitele jógy Vláďu Mikuláše.

Acro jóga pro začátečníky a mírně pokročilé
Sobota 29.6.2019
10:30 – 13:30
Pojďte s námi zjistit, jak báječné je překonávat výzvy ve dvou a více lidech. Pojďte s námi objevit, že zvládnete mnohem víc, než jste si kdy dokázali představit. Pojďte s námi létat.

3 denní LETNÍ ASHTANGA INTENSIVE  

ve studiu Sedmé nebe, Praha 11 - Háje

Od pátku 12.7  do neděle 14.7., 

(nejen pro ashtangisty)

Pro všechny co je zajímá jógová praxe víc do hloubky - techniky pozic a jejich asistence, dechové a meditacni techniky, filosofická a debatních okénka.

Čili všechno co se nestačí probrat na běžných lekcích a kurzech. 

Vhodné pro praktikující Ashtaga jógu, Vinyasu, Power yogu i jiné styly, pro budoucí i současné učitele jógy nebo pro kohokoliv, kdo by rád abych mu předala to, co jsem se naučila od svých skvělých učitelů při denní praxi, na workshopech  a retreatech.

Ashtanga s KINO MACGREGOR
Již druhý ashtangový workshop s Kino Mac Gregor v PRAZE!
Od pátku do neděle 20. - 21. září 2019 se můžete těšit na tuhle úžasnou lektorku, inspirátorku a báječnou ženu u nás v České republice.


Kontakt


Kateřina Burešová

Steinerova 974/20
14900 Praha 11

4 min. chůze od metra Háje
za Lidlem