Předvánoční jógování a stojky pro Vláďu Mikuláše
V sobotu 21. prosince 2019

Jóga nám dáva tolik - posílené a pružné tělo, klidnější mysl, schopnost být v klidu i v situacích, které pro náv dřív byly stresující. Víc si užíváme toho, co v životě máme a přivedla nám do života i sposutu skvělým lidí. Tolik jsme toho dostali. Rádi bychom teď jógou taky dali. Jeden z našich báječných kamarádů a učitel jógy Vláďa Mikuláš je se svou rodinou ve složité životní situaci. Vládíka navštívila nemoc ALS a on i jeho milovaní prochází naročnou životní zkouškou. Rádi bychom jim trochu ulehčili a tak jsme vymysleli naši předvánoční jógouvou akci, Kde se všichni sejdeme, užijeme se čtyři lekce jógy a přitom přispějeme Vláďovi a jeho rodině.

Pokud budete mít chuť, přineste cukroví, ať si vytvoříme krásnou vánoční atmosféru a udělejte si čas, abychom po lekcích mohli posedět u čaje :))
 
Přihlásit se můžete na jednu lekci, na dvě lekce, nebo hned na všechny čtyři!

Vládíka potkala choroba, kvůli které už se nemůže věnovat učení jógy ani masírování a my bychom rádi přispěli k tomu, aby on i jeho rodinka měli co nejpohodovější život. Vláďa za svou učitelskou kariéru ovlivnil mnoho lidí - svým pozitivníma hravým přístupem k jógové praxi přivedl na cestu jógy mnoho lidí - obzvláště těch, co považovali jógu do té doby, než ho potkali za nudnou záležitost. I my jsme měli šanci ho v našem studiu zažít v roli učitele.

 

TAJEMSTVÍ ČAKER

9:00 - 10:00

PAVLA ROŽUMBERSKÁ
 
V této lekci se dotkneme tajemství 7 hlavních energetických čaker, jejichž otevření a harmonizace nám mohou přinést tělesné i duševní zdraví.
Skrze jemná jógová, dechová a meditační cvičení budeme pracovat se svým tělem s pocitem, že jsme obklopeni mořem energie - PRÁNY, která v sobě skrývá opravdovou životní sílu a proniká vším.
 
JEMNÁ JÓGA
10:00-11:00
ANDULKA UBLOVÁ
 
Jógová lekce s usměvavou Andulkou, kde na vlně dechu příjemně protáhnete a jemně posílíte celé tělo - vhodné pro začátečníky i pokročilé.
 
HRAVÁ JÓGA a závěrečná MEDITACE a OM chanting
11:00-12:30
KATKA HILEROVÁ
 
Přes pozdravy slunci, stojné a balanční pozice si vyzkoušíme a prohloubíme svou sílu. Zaměříme se na střed těla, abychom pak mohli zkoušet různé balance na rukách a inverzní pozice. Fyzickou část lekce pak zakončíme uvolněním oblasti kyčelních kloubů. Součástí lekce bude úvodní a závěrečná meditace. Naši hravou lekci uzavřeme několika minutami společného OM, abychom se naladili do pohody na následující Vánoční svátky.
 

FILOSOFIE HANDSTANDU
13:30 - 15:00
JAN JIRÁK

Po pauzičce na oběd si můžete dát ještě jednu lekci - stojky s Janem Jirákem! Honza je úžasný učitel. který umí předat studentům přesně to, co zrovna potřebují - ať už jsou úplně za začátku své cesty ke stoji na rukách, nebo stojky už zvládnou s přehledem. Tuhle lekci si určitě nenechte ujít!

 

Ceny:
60 min lekce 200 Kč
90 min lekce 300 Kč
3 lekce 650 Kč
4 lekce 900 Kč

(Pokud budete chtít, můžete samozřejmě poslat i vyšší částku)

 
PŘIHLÁŠKY PROSÍME NA: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Veškeré vybrané peníze pošleme Vládíkovi a jeho rodině na transparentní účet.
Pokud byste také rádi přispěli, ale přijít nemůžete, rozklikněte stránky www.futsalzazivot.cz, kde se dozvíte více informací, nebo rovnou pošlete jakoukoliv částku na účet: 

FIO BANKA: 2401204687 / 2010


Kontakt


Kateřina Burešová

Steinerova 974/20
14900 Praha 11

4 min. chůze od metra Háje
za Lidlem