Acro jóga pro začátečníky a mírně pokročilé
v neděli 27.09.2020
15:00 – 17:30
Pojďte s námi zjistit, jak báječné je překonávat výzvy ve dvou a více lidech. Pojďte s námi objevit, že zvládnete mnohem víc, než jste si kdy dokázali představit. Pojďte s námi létat.

Už jste někdy acro jógu zkoušeli, ale nemáte moc času trénovat, tak se vám to už trochu vypařilo? Acro jógu zkoušíte občas z videí, ale některých prvků se bojíte, nebo nevíte jak na ně? Ještě nikdy jste acro jógu nezkoušeli, ale máte chuť zjistit, jaké to je bezpečně si zalétat?


Pak je tohle workshop pro vás :))
2,5 hodiny partnerské jógy pro začátečníky i ty, co již acro jógu někdy zkoušeli. Nepotřebujete ani parťáka, ani předchozí zkušenosti, přijďte to vyzkoušet!
Workshop bude vhodný i pro ty, kteří nebyli na žádném acro workshopu - jako vždycky projedeme i základy.
Acroyoga vychází z prvků jógy, z dynamiky akrobacie a přidává i špetku pečující thajské masáže. Díky tomu buduje sílu, ale i důvěru, zlepšuje koordinaci a schopnost spolupráce i komunikace. 
Ale hlavě je hravá :)).
Nemusíte se bát žádných velkých složitostí, nebo toho, že jste jógu nikdy nezkoušeli. Není třeba ani předchozí zkušenost, ani partner.
Stačí přijít jen s dobrou náladou a chutí zkusit něco nového. Workshop je určen především úplným začátečníkům, ale i mírně pokročilí se nudit nebudou.
Acroyoga vás bude bavit!
Nebojte se a přijďte zkusit létat ;)

Těší se na vás Katka a Libor

Cena: 450 Kč /osoba

Přihlášky a informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Kontakt


Kateřina Burešová

Steinerova 974/20
14900 Praha 11

4 min. chůze od metra Háje
za Lidlem