Můžete se se mnou potkat na lekcích jógy ve studiu Sedmé nebe - Steinerova 20, Praha 11 - Háje

Pondělí
od 18:00 do 19:30 Aštánga jóga formou Mysore

Úterý
od 18:35 do 19:35 Jóga

Čtvrtek
od 18:00 do 19:30 Aštánga jóga formou Mysore

Neděle
od 18:00 do 19:15 Jóga s prodlouženou relaxací a meditací

Power yoga
Je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít po lekci pocit, že se dobře protáhli, posílili své tělo a něco pro sebe udělali. Díky střídání jógových pozic, které postupně posilují a protahují téměř všechny jednotlivé svaly v těle, průběžně zjistíte, že se vaše záda rovnají, lépe se vám dýchá a jste pevnější a zrelaxovanější zároveň. Pokud se chcete cítit lépe, je tahle lekce přesně pro vás.

Ashtanga jóga
Ashtanga jóga má několik sérií a u nás si na vedených lekcích zacvičíte větší část té první. Díky danému sledu pohybů se nemusíte poněkolika lekcích soustředit na to, kam dát kterou končetinu a můžete vnímat, jak správně nastavit tělo, abyste postupně získali lepší koordinaci, posílili a protáhli tělo. Můžete se soustředit na dech. Na téhle lekci se apotíte a tak dostanete z těla toxiny. Pocit dobře odvedené práce zaručen.

Ashtanga jóga formou Mysore
Lekce, kde se naučíte sérii pozic, kterou pak můžete cvičit doma, nebo kdekoliv, kde máte prostor na jógovou podložku. Přijít můžete kdykoliv v průběhu. Začátečník bude pracovat na pozdravech slunci, pokročilejším postupně přidáme více pozic. Každý tedy cvičí podle své pokročilosti a momentální kondice. Tahle lekce je vhodná pro všechny - co se chtějí cítit dobře a jsou pro to ochotni něco udělat.

 


Kontakt


Kateřina Hilerová

Steinerova 974/20
14900 Praha 11

4 min. chůze od metra Háje
za Lidlem